Hakaret Tespit Hizmeti

Hakaret Tespit Hizmeti

Hakaret Tespit Hizmeti nedir?

Şirketimiz, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Hakaret Tespit Hizmeti sunmaya başlamıştır. Vermiş olduğumuz bu hizmet ile İtibarım, 7 gün 24 saat internet üzerinde siz, şirketiniz ya da markanız ile ilgili internet ve sosyal medya üzerindeki hakaret içerikli gönderileri tespit eder ve sistematik olarak raporlar.

Hakaret tespit hizmeti bana ne kazandırıyor?

Bu şekilde zamandan kazanır ve sosyal medya hesaplarınız ile interneti sürekli olarak takip etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca hakaret tespit hizmeti ile zamanlamasını kendiniz belirleyebileceğiniz bir sistematik ile hakaret tespit raporları elektronik ortamda size ulaştırılır. Çalışanlarımız ve yazılımlarımız, hizmetin satın alındığı günden başlayarak sona erdiği güne kadar tüm sosyal medya ve internet üzerinde hakaret içeren paylaşımları sizin için zaman sınırı olmaksızın takip eder ve raporlar.

Hakaret tespit hizmetine neden ihtiyacım var?

Türkiye çapında tanınmış bir yüze sahip olmak, sizinle ilgili olumsuz eleştirileri de beraberinde getirebilir. Bu eleştiriler zaman zaman hakaret boyutuna ulaşabilmektedir. İşte İtibarım, tüm internet ve sosyal medyayı anlık olarak tarayarak hakkınızda internet üzerinde yer alan hakaretleri tespit ederek raporlar. Böylelikle yasal yollara başvurmak için elinizde harika kanıtlar olur.  Eğer siz de insanların hakaret içeren paylaşımlarına maruz kalıyorsanız İtibarım tarafından Türkiye’de ilk defa sunulan bu hizmet tam size göre.

Hizmeti nasıl satın alır ve kullanmaya başlayabilirim?

Hakaret tespit hizmetimizi satın almak için internet sitemiz sağ üst köşesinde bulunan GİRİŞ YAP butonunu kullanarak sisteme giriş yapabilir, üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra üye panelinde bulunan Hakaret Tespit Hizmeti alanına tıklayarak 3 Ay, 6 Ay ve 12 Aylık paketlerimizden birini seçerek güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilir, ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. Gerekli kurulum ve kontrollerin yapılmasını takiben hizmetin başlatıldığı tarafınıza elektronik posta ile bildirilecektir.

Hakaret eden kişinin paylaşımı silmesi veya yayından kaldırması halinde ne olacak?

İnternet üzerinde hakkınızda yer alan hakaret içerikleri, İtibarım tarafından ekran görüntüsü alınarak arşivlenir ve tarafınıza iletilir. İçeriklerin silinmesi tehlikesini önlemek adına zaman damgası ve Noter aracılığı ile tespit seçenekleri hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hakaret Tespit Hizmetimizi kullanmaya başlamak için 08504202288 şeklindeki iletişim hattımızdan İtibarıma ulaşabilir veya ana sayfamızda bulunan ÜYE OL butonuna tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.