Google Sıralaması Takip Hizmeti

Google Sıralaması Takip Hizmeti

Google Sıralaması Takip Hizmeti Nedir?

Google Sıralaması Takip Hizmeti, isminiz, şirketiniz ya da markanızın Google arama sonuçlarını tek elden takip etmenizi sağlayan kullanışlı bir hizmettir. Bu hizmetimizi kullanarak Google arama sonuçlarınızı sürekli olarak takip edebilir, düşüş ve yükselişini kontrol altında tutabilirsiniz. İtibarmetre ismini verdiğimiz üye panelimizi kullanarak olumsuz Google sonuçlarınızı işaretleyebilir olumsuz ve olumlu Google sonuçlarının sıralama seyrini günlük olarak raporlayan bir sisteme sahip olursunuz.

İtibarmetre sistemi, Google arama sonuçlarına yeni bir sonuç eklendiğinde sizi haberdar eder. Bu sonucun tarafınızca olumsuz olarak işaretlenmesi durumunda ve gerektiğinde internet üzerinden silinmesi için şirketimize başvurabilir, fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Yine Google sonuçlarınızın düşüş ve yükselişini sistemimiz üzerinden takip ederek gerektiğinde SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de alabilirsiniz. Böylelikle internet ortamında yer almasını istemediğiniz ve size zarar verebilecek kişisel veya kurumsal hiç bir içerik internet üzerinde yer alamaz.

Google Sıralaması Takip Hizmeti ile neler yapabilirim?

Google Sıralaması Takip Hizmeti ile, isminiz, markanız ve şirketinizin Google üzerindeki sıralamasını ve hareketlerini takip edebilirsiniz. Google sıralama sonuçlarınızı takip etmek, Google'da bulunabilirlik açısından hangi sonuca hangi ölçüde müdahale etmeniz gerektiği konusunda sizi bilgilendirir. Sıralaması düşen içeriklerinizin ön plana çıkarılması için bizden tavsiye ve hizmet alabilir ya da olumsuz içeriklerin internetten kaldırılması için girişimde bulunabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bu hizmet ile, içeriklerinizi İtibarmetre üye paneli üzerinden takip edebilir, Google sıralamalarınızı takip için tek tek araştırma yapmak zorunda kalmazsınız. Böylelikle hizmetimiz, SEO içeriklerinin hızlı takibi ve gereken alanlara hızlı müdahale konusunda size ve yazılımcılarınıza eşsiz bir kolaylık sağlar. 

İtibar Puanı

İtibarmetre paneli üzerinden alacağınız Google Sıralaması Takip Hizmeti, olumlu ve olumsuz olarak işaretleyeceğiniz sonuçlar üzerinden size bir itibar puanı verir. Google üzerinde hakkınızda yer alan olumsuz sonuçlar, itibar puanınızın düşük çıkmasına neden olur. Özellikle Google arama sonuçları ilk sayfasındaki bir kaç olumsuz içerik, internet üzerindeki imajınıza oldukça olumsuz zararlar verebilir. Şirketinize ve markanıza telafisi güç ya da imkansız maddi zararlar verebilir. İşte bu nedenle İtibarmetre üzerinden takip edebileceğiniz yüksek bir itibar puanı, Google üzerinde de her şeyin yolunda gittiğine işaret eder. 

Hizmeti nasıl satın alarak kullanmaya başlayabilirim?

Google Sıralaması Takip Hizmetini satın almak için internet sitemiz sağ üst köşesinde bulunan GİRİŞ YAP butonunu kullanarak sisteme giriş yapabilir, üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra üye panelinde bulunan Google Sıralaması Takip Hizmeti alanına tıklayarak 3 Ay, 6 Ay ve 12 Aylık paketlerimizden birini seçerek güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilir, ödemenizi takiben hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistem üzerinden gerekli uyarı ve açıklamaları takip edebilir, gerektiğinde danışmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetimizi kullanmaya başlamak için 08504202288 şeklindeki iletişim hattımızdan İtibarıma ulaşabilir veya ana sayfamızda bulunan ÜYE OL butonuna tıklayarak hemen üye olarak hizmeti satın alabilirsiniz.