İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti

İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti

İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti Nedir?

İtibarim.com, sizlere sunmuş olduğu İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti ile tüm Türkiye çapında ve 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Google haber kaldırma ve silme, Google içerik kaldırma, fotoğraf, video gibi görsellerle her türlü yazı, makale ve benzeri olumsuz, kişisel ve kurumsal kimliğinize zarar veren içeriklerin internetten ve Google’dan kaldırılması için hizmetimizden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik İtibarım, vermiş olduğu online takip ve ödeme hizmetleri ile verilen hizmetin cep telefonunuz veya bilgisayarınız aracılığı ile sürekli olarak durumunu ve kontrolünü yapma fırsatı sunuyor.

Google Haber Video Fotoğraf Resim İçerik Kaldırma Hizmetini nasıl alabilirim?

İtibarım, Googledan haber, video, fotoğraf, resim, yazı, makale kaldırma konularında size nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunar. Böylelikle bunun için yorulmaz, sizin adınıza internet üzerindeki imajınızı yedi gün yirmi dört saat takip eden bir göze sahip olursunuz. Bunun için yapmanız gereken basit. İnternetten kaldırmak istediğiniz içerik, haber, yazı, fotoğraf ya da videonuzu iletişim butonuna tıklayarak ya da sitemizi üye olduktan sonra Link ve Haber Kaldırma Hizmeti kısmından bize göndererek hemen fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Yayından kaldırmak istediğim haber ve diğer içerikler için hemen ödeme yapacak mıyım?

Cevabımız hayır. İtibarım ile yayından kaldırmak istediğiniz olumsuz haber, link, fotoğraf, video ve diğer içerikler yayından kaldırılmadan ödeme yapmayacaksınız. İtibarım hizmeti yüzde yüz güvenlidir. Bu nedenle yayından kaldırmak istediğiniz içerikler tamamen yayından kaldırılmadan sizden herhangi bir ödeme talebinde bulunmuyoruz. İtibarım güvenli ödeme sisteminde, yayından kaldırılamayan hiçbir içeriğiniz için sizden ücret talebinde bulunulmaz. Bu nedenle yayından kaldırılan içerikleri takip ve kontrol ederek 24 saat ödeme yapabilirsiniz.

İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti için nasıl fiyat teklifi talebinde bulunabilirim?

Yayından kaldırmak istemiş olduğunuz içerikleri internet sitemiz sağ üst köşesinde bulunan GİRİŞ YAP butonunu kullanarak sisteme giriş yapabilir, üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra üye panelinde bulunan Link ve Haber Kaldırma Hizmeti (Önce Kaldır – Sonra Öde) hizmet alanımızdan olumsuz içeriklerinizi şirketimize gönderebilir, fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat teklifi, talebinize göre elektronik ortamda veya telefonla size ya da bu konuda yetkili kılacağınız kişiye iletilir. Fiyat teklifinin kabulü halinde sözleşmemiz yine elektronik ortamda tarafınıza iletilir. Islak imzalı sözleşmenin tarafımıza kargo yolu ile ulaştırılmasını takiben 30 günlük yayından kaldırma sürecimiz başlar. Ayrıca sisteme üye olmadan da İletişim sayfamızdaki formu doldurarak linklerinizi bize gönderebilir, fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Google ve internetten kaldırmak istediğim haber ve içeriklerin takibini nasıl yapabilirim?

Tüm süreç, internet sitemizde bulunan üyelik paneli üzerinden takip edilir. Fiyat teklifi, sözleşme aşaması ve yayından kaldırma süreci ile ilgili tüm gelişmeler, anında ve elektronik ortamda e-posta adresinize iletilir ve haberdar edilirsiniz. Bu şekilde tüm süreçler üye paneli üzerinden takip ve kontrol edilebilir. İşte internet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması artık bu kadar kolay.

İtibarım benim için ne yapıyor?

İtibarim.com, Google, ve internet üzerinde yer alan her türlü internet ve haber sitelerindeki her türlü istenmeyen içeriği yayından kaldırabilir. İtibarim.com ekibi ile yapmış olduğunuz ilk görüşmeden itibaren, ekibimiz internet üzerinde bulunan ve istenmeyen her türlü içeriğin mümkün olan en kısa zamanda yayından kaldırılması ve internet üzerindeki olumlu kimliğinizin korunması adına gerekli çalışmaları başlatır. Hizmet talebinize göre bu konuda koruyucu önlemleri alır. Size, şirketinize veya markanıza zarar verebilecek internet üzerindeki her türlü olumsuz içeriği bertaraf etmek ve dünyanın geri kalanına karşı internet üzerinde mahcup olmamak için itibarim.com ekibini tercih etmiş olduğunuz için teşekkürler.   Siz de internet üzerinde yer alan olumsuz içeriklerinizi yayından kaldırmak için 08504202288 numaramızdan İtibarıma ulaşabilirsiniz.