Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

İtibarım.com sizin veya şirketinizin hakkında internet üzerindeki olumlu itibarınıza yönelik tehlike oluşturabilecek olumsuz yorumları, mesajları, fotoğrafları, videoları, makaleleri ve içinde internetin olduğu her türlü zararlı içeriği bertaraf etmek konusunda uzmanlaşmış bir markadır.

Diğer firmalara ve kişilere nazaran şirketimizin farkı, yapılan işin en kısa sürede bitirilmesini sağlamak ve içinde bulunduğunuz acil müdahale gerektiren durumlarda dahi internet üzerindeki itibarınızı olası tehditlerden korumaktır. Bunu yaparken her türlü yasal yöntemler yanında, bu işi çok çabuk bitirebilmek adına, hak ihlaline sebebiyet veren kişi veya firmalarla yüksek düzeyde anlaşma ve tahkim teknikleri dahil her türlü yöntem kullanılmaktadır.

Rakiplerimizin çoğu internette sizin veya firmanızın internet üzerindeki itibarını zedeleyen içerikleri üreten oluşumları geçici olarak engellemek veya gizlemekle yetinirken, biz bu içeriklerin internet üzerinden tamamen kaldırılmasını sağlamaktayız. Geçici çözümlerin gerçekten problemleri çözmediğinin farkındayız ve bunun tekrar başınıza gelmemesi için her türlü önlemi alıyoruz.

Profesyönel kadromuz ve Türkiye çapında pek çok internet sitesi ile kurduğumuz iyi ilişkiler sayesinde, sizin için uzun uğraşlar ve şirketiniz için büyük maddi kayıplar anlamına gelen bu girişimler hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilmekte.

Hakkınızdaki olumsuz içeriklerin, bu içeriği yayınlayan internet sitesinden kaldırılmasını takiben, Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi arama motorları üzerinden de bu yayınlara ait linklerin kaldırılması çalışması yapılmakta ve ne içeriği yayınlayan internet sitesi üzerinde ne de arama motoru üzerinde hak ihlali içeren bu içeriğe bir daha rastlanılmamaktadır.

Teknoloji ve internet söz konusu olduğunda markanızı veya isminizi koruma altına almak için bu konuda yeterli tecrübe, bilgi ve güce sahip bir firma ile çalışmanız gerekir. İtibarım.com, size yardımcı olmak için hazırlanmış özel eğitimli personeli ile internet üzerindeki itibarınızı korumak için her daim yanınızdadır.

İnternet üzerindeki itibarınıza zarar verebilecek her türlü içerikten isminizi veya markanızı korumak için her türlü tedbiri alacağımızdan emin olabilirsiniz. Size ait ve internet üzerinde yer alan istemediğiniz her türlü içeriğin gerektiğinde aileniz, arkadaşlarınız, işvereniniz veya diğer kişiler tarafından görülmesini engelleyebilir veya gizleyebiliriz.

İtibarım.com, diğer rakipleri ile kıyaslandığında, ödediğiniz bedelin, içi boş vaatler için değil başarılı sonuçlar için olduğunun farkındadır. Beklentilerinizin farkındayız ve bu beklentileri karşılamak için buradayız.

İnternet üzerinde hakkınızda yer alan her türlü olumsuz içeriğin göz önünden silinebilmesi için aynı zamanda içerik oluşturma ekibimiz, bir yandan istenmeyen içerikleri kaldırırken diğer yandan hakkınızda olumlu bir internet varlığının oluşabilmesi adına özel profiller, bloglar, web siteleri ve gerektiğinde sosyal medya içeriği yaratıyor olacak. Buna ek olarak itibar danışmanlarımız sizinle sürekli olarak birebir irtibata geçerek arama motorlarında hakkınızda yer alan her türlü olumsuz içeriğin tespiti ve yayından kaldırılması için yardımcı olacaklar. Bu konudaki yaklaşımımız, olumsuz içeriğin göz önünden kaldırılmasında en önemli yöntemlerden birinin de olumlu içeriği ön plana çıkarmak gerekliliğidir.

İtibarım.com, hakkınızda olumsuz yorumlara ve itibar kaybınıza sebebiyet verebilecek her türlü makale, haber, iftira, hakaret, yanlış bilgi, olumsuz derecelendirmeler ve yorumlar ile aklınıza gelebilecek her türlü yanlış bilginin internet üzerinde bulunmasını önler.

İsminizi ya da firmanızın ismini internet üzerinde arattığınızda karşınıza çıkabilecek her türlü istenmeyen verinin İtibarım.com profesyönelleri tarafından kaldırılabileceğinden ya da gizlenebileceğinden emin olabilirsiniz.

Biz herkesin bireysel veya kurumsal kimliğinin internet üzerinde diğer tüm kişilere ve firmalara karşı korunması gerektiğine inanıyoruz ve bunun için buradayız.

İtibarım.com, şeffaflık ve müşteri ilişkileri konusunda sonuna kadar kendisine güvenen bir firmadır.

Sizinle çalışmaktan onur duyarız.