Hakkımızda

Hakkımızda

İtibarım.com, tescilli bir marka olup kişisel veya kurumsal kimliğinizin internet üzerinde olası saldırılara uğramasını önlemek ve varolan tehdit ve saldırılara karşı hukuki yaptırımlarla önlem almak amacı ile kurulmuştur. İnternet üzerinde zaman zaman özellikle Google arama motoru başta olmak üzere istenmeyen yazıların ve linklerin, yayınlanması, kişisel bilgi ve veri kapsamında olan bu yazı veya yayınların diğer arama motorlarıyla ve internet siteleriyle paylaşılması kişisel ve kurumsal kimliklere zarar verdiği gibi bu kişi ve kurumların maddi ve manevi olarak da zararına sebebiyet verebilmektedir. İşte itibarım.com bu aşamada devreye girerek kişisel veya kurumsal kimliğinizin internet üzerinden yapılacak yayınlarla zarar görmesini engellemekte, varolan tehditleri ortadan kaldırmakta ve internet üzerindeki itibarınızın korunmasına yardımcı olmaktadır.

İtibarım.com, yalnızca arama motorları üzerinde indekslenen ve üçüncü kişilerin internet üzerinden yaptıkları aramalarda istenmeyen veya yanıltıcı bilgilere ulaşmasını engellemekle sınırlı kalmaz. Ayrıca sosyal medyada, diğer her türlü internet siteleri üzerinden yapılan ve hak sahibince yayınlanması istenmeyen kişisel veya kurumsal her türlü verinin internet üzerinden üçüncü kişilere ifşa edilmesini de engellemektedir. Bununla birlikte internet üzerinden yapılan hakaret, karalama ve iftira içeren tüm yayınlara karşı da uzman hukukçularımızın da müdahalesiyle konunun muhataplarıyla irtibata geçilmekte, istenmeyen tüm yayınların, yayınları yapan kişi veya kurumların bünyesinden kaldırılması da sağlanmaktadır.

İtibarım.com ile kişisel veya kurumsal kimliğinizin zedelenmesine yönelik her türlü çalışmayı bertaraf etmeniz mümkündür. Bilişim Hukuku alanında uzman Avukatlarımız ile 7 gün 24 saat dijital dünya üzerindeki haklarınız koruma altında olacaktır. İtibarım.com yaşanan hak kayıplarını bertaraf etmek ve olası hak kayıplarını önlemek amacıyla tarafınıza karşı yapılabilecek her türlü dijital saldırıya hukuki müdahaleleri anında yapar. Bu konuda alınabilecek tüm önlemleri alır. İtibarım.com dijital haklarınızı korur…